HAKKIMIZDA

 

PTMS

PTMS; eğitim, danışmanlık, araştırma hizmetleri sunan bir kurumdur. PTMS, düzenlediği konferanslar ve eğitim programlarıyla alanında her zaman ‘ilk’ lere öncülük etmiş, tüm paydaşları bir araya getiren katma değerli hizmetler üretmiştir. PTMS toplantılarında konuşmacı ve katılımcı profili yüksek düzeydedir, içerik herzaman güncel konulara odaklanmıştır. CTD, GMP, Farmakovijilans, Farmakoekonomi Toplantıları, Pharma Mini MBA, Medicomarketing, Değişim Zirveleri, Big Brain, Spektrum Toplantıları ve şimdi de Digital Health Summit…

21. yılımızda yeni programlarla karşınızda olmanın, bilgi ve deneyim paylaşım platformu oluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Deneyimli PTMS eğitmenleri, ilaç sektöründe kazandıkları başarı ve birikimi, sektöre eğitim alanında aktararak değer yaratmaya devam etmektedir.

Dr. Kıvılcım Kayabalı

Dr. Kıvılcım Kayabalı, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. İlaç sektöründe farklı pozisyonlarda görev aldıktan sonra 1999 yılında ilaç ve sağlık sektörüne danışmanlık ve eğitim hizmetleri veren PTMS (Pharma Tailor Made Services) firmasını kurdu. PTMS, hekimlere, eczacılara ve ilaç sektörüne yönelik çok sayıda konferans, eğitim programı, dijital proje ve kampanya gerçekleştirdi, ‘Pharma mini-MBA, Değişim Zirvesi, Big Brain of Pharma, Digital Health Summit’ gibi projeleri hayata geçirdi. Dr. Kıvılcım Kayabalı 2012 yılında dünyanın ilk nöromarketing ajansı olan SalesBrain’in Türkiye temsilcisi ve akredite eğitmeni ve Nöromarketing Business and Science Association üyesi oldu. Dr Kayabalı nörobilim,ikna, zihinsel dönüşüm ve “neuroromap” modelini aktaran workshop’lar düzenlemektedir.Aynı zamanda nörobilim, nöromarketing ve ikna konularında ulusal ve uluslararası konferanslarda konuşmacı olarak katkı sunmakta, Bilgi YGM ve Hamburg Media School’da eğitimler vermektedir. Dr.Kıvılcım Kayabalı 2018’de Bezmialem Üniversitesi’nde düzenlenen Klinik Aromaterapi Eğitimi’ni, 2019-2020 yıllarında Fonksiyonel Tıp Akademisinin eğitim programlarını tamamlamış, bütünsel sağlık konusunda da uzmanlaşmıştır. Aynı zamanda Sağlık Bakanlığı sertifikalı hipnoterapi uygulayıcısıdır.

Bio. Damla Nur Çimen

Uludağ Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü mezunu olan Damla Çimen,1992’de başladığı kariyerini satış, pazarlama ve yönetimin her kademesinde sürdürdü. 2008 yılından itibaren çok sevdiği işinin ona sunduklarını ve deneyimlerini herkesle paylaşmak, yeniden öğrenmek ve öğretmek adına mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri vermeye yöneldi. Damla Çimen, kariyer planlama, hedef belirleme, etkili yönetim, mülakat teknikleri, müzakere ve ikna teknikleri, liderlik geliştirme programları, satış ve tanıtım teknikleri, iletişim ve sunum teknikleri, “Satış Akademisi” kurma – yönetme üzerine eğitimlerini sürdürmektedir. Damla Çimen, dünyanın ilk nöromarketing ajansı olan SalesBrain’in kurucuları Patrick Renvoise ve Christophe Morrin’den “Nöromarketing” eğitimleri almış, firmanın Türkiye eğitim serilerinin koordinatörlüğünü yapmıştır. 2012 yılından itibaren tüm sektörlere yönelik verdiği satış teknikleri ve ikna eğitimlerinde nörobilim prensiplerini katılımcılarla paylaşmıştır.

Damla Çimen, Adler International Learning tarafından gerçekleştirilen “Mindfulness – Bilinçli Farkındalık” eğitimini almıştır ve genel katılıma açık “Minfulness” eğitim programlarının organizasyonu ve yönetimini gerçekleştirmiştir.

PTMS tarafından yürütülen tüm proje, eğitim programlarının koordinasyonu / yönetiminden sorumludur ve eğitmen olarak görev almaktadır.