logoTitle
Hakkımızda - PTMS - Pharma Tailor Made Services
Hakkımızda

Pharma Tailor Made Services -PTMS, ilaç ve sağlık sektörüne eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

PTMS, düzenlediği konferanslar ve eğitim programlarıyla alanında her zaman ‘ilk’ lere öncülük etmiş, tüm paydaşları bir araya getiren katma değerli hizmetler üretmiştir.

PTMS toplantılarında konuşmacı ve katılımcı profili yüksek düzeydedir, içerik herzaman güncel konulara odaklanmıştır.

CTD, GMP, Farmakovijilans, Farmakoekonomi Toplantıları, Pharma Mini MBA, Medicomarketing, Değişim Zirveleri, Big Brain, Spektrum Toplantıları ve şimdi de Digital Health Summit...

19. yılımızda yeni programlarla karşınızda olmanın, bilgi ve deneyim paylaşım platformu oluşturmanın gururunu yaşıyoruz.Deneyimli PTMS eğitmenleri, ilaç sektöründe kazandıkları başarı ve birikimi, sektöre eğitim alanında aktararak değer yaratmaya devam etmektedir.


Dr. Kıvılcım Kayabalı

Kıvılcım KayabalıDr. Kıvılcım Kayabalı, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. İlaç sektöründe farklı pozisyonlarda görev aldı. 1999 yılında ilaç sektörüne danışmanlık ve eğitim hizmetleri veren PTMS (Pharma Tailor Made Services) firmasını kurdu. PTMS, hekimlere ve ilaç sektörüne yönelik çok sayıda konferans, eğitim programı, dijital proje ve kampanya gerçekleştirdi, pharma mini-MBA, "İlaç Sektörü Sosyal Ağlarda", "Pazarlamanın D Hali" ve "Digital Health" gibi projeleri hayata geçirdi. PTMS şu anda dünyanın ilk nöromarketing ajansı olan SalesBrain’in Türkiye temsilcisi olarak nöromarketing’in satış, pazarlama ve web tasarımında kullanımı alanında çalışmalarına başlamıştır.


Bio. Damla Nur Çimen

Damla Nur ÇimenUludağ Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü mezunu olan Damla Çimen, ilaç sektöründe 1992’de başladığı kariyerini satış, pazarlama ve yönetimin her kademesinde sürdürdü. Servier, Bilim İlaç ve Abdi İbrahim’de Tıbbi Satış Mümessilliği, Bölge Müdürlüğü, Ürün Müdürlüğü, Grup Proje Müdürlüğü ve Bölüm Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2008 yılından itibaren çok sevdiği işinin ona sunduklarını ve deneyimlerini herkesle paylaşmak, yeniden öğrenmek ve öğretmek adına mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri vermeye yöneldi. Damla Çimen, kariyer planlama, hedef belirleme, etkili yönetim, satış ve tanıtım teknikleri, iletişim ve sunum teknikleri,”Fikir Lideri Yönetimi” konularında eğitimlerini sürdürmektedir. Eczane İşletmeciliği, satış teknikleri, müşteri ilişkileri, tanzim ve teşhir uygulamaları konularında eczane danışmanlığı yapmaktadır. İSKOOP Akademi sözleşmeli eğitmeni olarak eğitimlerine devam etmektedir. PTMS tarafından yürütülen tüm proje, eğitim programlarının koordinasyonu / yönetiminden sorumludur ve eğitmen olarak görev almaktadır.


PTMS Pharma Tailor Made Services © 2018 Tüm hakları saklıdır.